Namai šalia parko

„Dailidžių namai“ įsikurs Pavilnių regioninio parko pašonėje. Gyvensite mieste, tačiau mėgausitės gaiviu oru, žaluma ir jaukia aplinka. Viršutinių aukštų gyventojams atsivers nuostabūs Užupio ir Senamiesčio vaizdai.


Susisiekimas

Važiuodami į darbą mes nenorime pakliūti į automobilių spūstis, o po darbo skubame grįžti namo. „Dailidžių namų“ gyventojai įsikurs patogioje miesto vietoje – Rasų mikrorajone. Šalia centras, patogus susisiekimas su kitais Vilniaus mikrorajonais. Šeimoms su mažyliais – pėsčiomis pasiekiamas vaikų darželis ir mokykla. O norintiems pramogų ar skanaus maisto – gausi pasirinkimų įvairovė miesto centre, kuris visai šalia.

Patogus gyvenimas

Svarbiausia - Jūsų patogumas. Visi butai funkcionaliai išplanuoti, turi terasas arba balkonus. Po namu yra erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, sandėliukai. 4 aukštų name bus įrengtas liftas.


Erdvios terasos

Vienas iš didžiausių privalumų gamtos mylėtojams – erdvios terasos. Pirmų aukštų gyventojai turės jaukias terasas, tarsi nuosavus kiemelius, kuriose kiekvieną dieną galės jaustis lyg atostogaudami – aplink gamta, žaluma ir nuosavas takelis į Pavilnių parką! Kitų aukštų gyventojams nėra ko nusiminti – Jūs taip pat galėsite mėgautis gamta ir nuostabiais vaizdais iš savo balkonų!

Techniniai privalumai

Ypatingas dėmesys kokybei – mediniai langai, ilgaamžis klinkerinis fasadas, stilingos nerūdijančio plieno balkonų tvorelės. Architektūriniuose sprendimuose dominuoja gamtai artimos spalvos. Butuose įrengtas centinis kolektorinis grindinis šildymas su individualia apskaita leis ne tik šiltai gyventi, bet ir taupyti. Visa tai įprasmina harmoningo ir subalansuoto gyvenimo kokybę. “Dailidžių namai” – išpildyta svajonė gyventi mieste, mėgaujantis gamtos apsuptimi.

2

namai

21

butas

23

vietos automobiliams