Gaivus miško aromatas, erdvios terasos, puikus susisiekimas, pėsčiomis pasiekiamas miesto centras - sudomino?

„Dailidžių namai“ – tai Vilniaus Rasų mikrorajone esantys modernūs butai, įsikūrę šalia Pavilnių regioninio parko, žymaus gamtos vertybėmis ir kultūros paveldo gausa. Butai skirti mėgstantiems patogumą – greitas ir patogus susisiekimas su kitais Vilniaus mikrorajonais, šalia Užupis, Senamiestis. Šurmuliuojantis miesto centras, jaukios kavinukės, prabangūs restoranai, kultūrinių renginių gausa ir tokie žymūs objektai, kaip Gedimino pilis, Vilniaus Katedra, Vilnios upė ar Belmonto parkas bus visai šalia, kai įsikursite „Dailidžių namuose“.

Projektą sudaro du korpusai: 3 aukštų 10 butų ir 4 aukštų 11 butų. 4 aukštų korpuse bus įrengtas liftas. Rūpinantis Jūsų patogumu, įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai - nereikės jaudintis kur pasistatyti automobilį ar susidėti didesnius daiktus.

Pirmo aukšto butai turės erdvias terasas, o butų gyventojai galės iš terasos išeiti tiesiai į visus metus žaliuojantį parką. Kitų aukštų gyventojai džiaugsis erdviais balkonais, kuriuose gerdami rytinę kavą galės mėgautis paukščių čiulbėjimu bei gėrėtis gamtos vaizdais ir Senamiesčio panorama.

2

namai

21

butas

23

vietos automobiliams