UAB "ABS Development" šį projektą įgyvendino 2016-2017 metais. Visi butai parduoti. 

„Dailidžių namai“ – tai Vilniaus Rasų mikrorajone esantys modernūs butai, įsikūrę šalia Pavilnių regioninio parko, žymaus gamtos vertybėmis ir kultūros paveldo gausa. Butai skirti mėgstantiems patogumą – greitas ir patogus susisiekimas su kitais Vilniaus mikrorajonais, šalia Užupis, Senamiestis. Šurmuliuojantis miesto centras, jaukios kavinukės, prabangūs restoranai, kultūrinių renginių gausa ir tokie žymūs objektai, kaip Gedimino pilis, Vilniaus Katedra, Vilnios upė ar Belmonto parkas visai šalia „Dailidžių namų“.

Projektą sudaro du korpusai: 3 aukštų 10 butų ir 4 aukštų 11 butų. 4 aukštų korpuse įrengtas liftas. Rūpinantis klientų patogumu, įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai - nereikia jaudintis kur pasistatyti automobilį ar susidėti didesnius daiktus.

Pirmo aukšto butai turi erdvias terasas, o butų gyventojai gali iš terasos išeiti tiesiai į visus metus žaliuojantį parką. Kitų aukštų gyventojai džiaugiasi erdviais balkonais, kuriuose gerdami rytinę kavą gali mėgautis paukščių čiulbėjimu bei gėrėtis gamtos vaizdais ir Senamiesčio panorama.

2

namai

21

butas

23

vietos automobiliams